Komerciniai Pastatai


Profesionaliai deriname visus komercinio statybos projekto aspektus - pradedant projektavimu ir planavimu, baigiant gamyba pagal užsakymą ir valdymu vietoje. Nuo visiškai naujos erdvės sukūrimo iki esamų patalpų išplėtimo mes dirbame kartu, kad būtumėte tikri, jog gausite tinkamas paslaugas savo unikaliam verslui.

Projektas - "Waterfront Cabins"


UAB "Imota" statomas komercinių gyvenamūjų blokų projektas Goteborgo miesto centre Švedijoje.

 

Siekdami skatinti naujojo Kvillepiren ir Lundbyhamnen rajono plėtrą, Älvstaden ir Waterfront Cabins investuoja į trumpalaikių ir ilgalaikių gyventojų laikinus būstus. Būsimas rajonas taps gyvybinga bei dinamiška zona visiems gyventojams. Netolimoje ateityje rajone gyvens ir dirbs apie 15 000 žmonių.

 

Aplankykite projekto puslapį: en.waterfrontcabins.se

Pristatymas


Mūsų komanda projekto namus atplukdė iš Lietuvoje esančios UAB "Imota" gamyklos.

"Waterfront Cabins" interjeras


Vienas svariausių Skandinaviškų baldų privalumų yra jų gražios, tvarkingos linijos. Naudodami tokio tipo baldus savo namuose, galite net ir mažiausią svetainę paversti erdvesne. Keletas gerai parinktų baldų gali būti viskas ko reikia, norint sukurti komfortišką, tačiau per daug neapkrautą kambarį. Sujunkite tai su neutralių spalvų schema, dėl kurios Skandinaviškas interjeras yra bene labiausiai žinomas, ir galite paversti savo namus erdvesniais.

Gyvenamųjų butų statyba


Erdvus, ekonomiškas  70 - 140 kv. butas su erdviu įstiklintu balkonu.

Plačiau apie projektą jau netrukus...